Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Januárban megyek Corvinus...

Januárban megyek Corvinus írásbeli angol középfokú gazdasági nyelvvizsgára (OECONOM). Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha más is hasonló cipőben jár, vagy van tapasztalata ezzel a nyelvvizsgával kapcsolatban, akkor legyen szíves írni. Köszönöm a segítséget!

#OECONOM #Corvinus nyelvvizsga #Angol gazdasági nyelvvizsga
2015. dec. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
én még nem voltam belőle, de tervezem majd németből, ha esetleg vizsga után írnál ide, hogy mik a tapasztalataid, akkor megköszönném. :). ha sok vizsgasort megnéztél, akkor nem várhat rád nagy meglepetés, szerintem, sok sikert! :).
2016. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És már el is kedtél rá készülni vagy még csak tervben van? Ha már készültél rá, akkor az írásbeli szövegalkotási részre hogyan készülsz? Abból csak egyetlen mintafeladatot találtam, így arra nem igazán gyakoroltam.
2016. jan. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!