Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van köztetek olyan, vagy...

Van köztetek olyan, vagy ismertek -e olyan személyt, aki online tanult idegen nyelvet?!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék külföldre menni(Német országba). de ugye ahhoz bár az alapokat kellene tudnom. Pénzem nincsen az órákra,és azon gondolkodtam,hogy megpróbálom az online nyelvtanulást.. Szerintetek menne,ha napi pár órát tanulnám? Van köztetek olyan,aki így tanulta meg? Júniusra már kellene..

2016. jan. 5. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Az egyik barátnőm még a gimnáziumi felvételi előtt online tanult spanyolt (a duolingo-n) és amikor elkezdte a gimit akkor az első húsz tananyagot már fújta kívülről pedig előtte csak online tanulta a nyelvet. Én is azon kezdtem el németet tanulni nem rég és amikor Bécsben jártam akkor egy két szót már tudtam váltani egy kb. velem egy idős csajjal.Szóval szerintem meg lehet tanulni online is egy nyelvet csak akarni kell:)
2016. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!