Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak otthon egyedül...

Hogyan tanuljak otthon egyedül németet?

Figyelt kérdés

Szóval...

Általános iskolában 6 évig németet tanultam, végig jeles voltam, de nyelvvizsgát nem szereztem.

Gimnáziumban nem áll fenn annak lehetősége, hogy németet tanuljak (angolt és franciát tanulok).

Anyukám nem beszél németül és nem is tanult németet. Magántanárt nem hajlandó fizetni :( Több, mint fél éve nem foglalkoztam a némettel, eléggé kiestem.

Franciából járok magántanárhoz (ezt sem akarta, de a jegyeim meggyőzték), viszont úgy érzem nem fogok tudni letenni majd középfokút franciából, nincs erőm egy 4. idegen nyelvre, közben a német meg kopik.

Ha véletlen sikerül a francia is, az nekem csak jó, mert több nyelvvizsgám lesz, ami több pont.

Valaki tud segíteni?

Valami online könyv, vagy hasonló, amiből tudok egyedül tanulni? (Jó rendes könyv is, megoldom) Elsősorban a nyelvtan gyakorlása miatt.

Köszönöm!

15/F


2016. jan. 16. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd meg a gimista német tankönyveket és azokat vedd át
2016. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg vedd meg hozzá a Német nyelvtan a középiskolák számára

c. könyvet

2016. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!