Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 DExam nyelvvizsgárol...

Balixde kérdése:

Angol B2 DExam nyelvvizsgárol vélemény, aki már megcsinálta?

Figyelt kérdés
Milyen volt, milyen volt a vizsgáztató, hogy éreztétek magatok, hogy készültetek?

2016. jan. 17. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

én csak az írásbeli részét csináltam itt, és szerintem könnyebben teljesíthető, mint egy Origo, Többek között, mert egynyelvű, ha a mondatrés-behelyettesítő és a szó-behelyettesítő feladatokat nem rontod el és a levelekhez is tudsz írni egy közepes minőségű levelet, az is elég lesz. Az igaz hamis természetesen becsapós, ha higgadt vagy, elolvasod és bejelölöd amit jónak találsz. A szövegértésből elég csak 5-6 jó választ megadni a 9-ből. A levélhez általában elég ha tudod a sablont, arra adnak egy 'Megfelelt' 'Megfelelt' 'Megfelelt' értékelést, ha magadtól írsz, és tényleg megérdemli a nyelvtudásod, akkor jobb értékeléseket is lehet kapni.

Összességben azt mondanám, hogy érdemes a DExam-ot választani :) Könnyebbnek mondják, de valójában ugyanaz a szint csak vizsgázóbarátibb feladatokkal (Humán, Reál modul, kinek mi tetszik jobban:) Sok sikert.

2016. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszön az értelmes választ
2016. jan. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!