Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire hasznos ez a három...

Mennyire hasznos ez a három idegen nyelv együtt?

Figyelt kérdés
Angol + spanyol + finn. Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van, a spanyolt nemrég kezdtem el tanulni, és kiszemeltem magamnak a finn nyelvet. Mindhárom nyelv gyönyörű, imádom őket, de nem tudom, mennyire hasznosak így együtt. Többre mennék, ha a finn helyett a német vagy a francia mellett döntenék? Az agyam azt mondja, igen, de azokhoz nem érzek semmi affinitást. :(

2016. jan. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Többre mennél, hogyha a finn helyett az oroszt tanulnád.
2016. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A finn nem világnyelv,annyira sok hasznát nem hinném hogy vennéd. Angol+Spanyol+Orosz jó lenne.
2016. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem tanulhatod a finn nyelvet is.

Én is 3 nyelvet tanulok (igaz,hogy angol,francia,orosz) de szerintem ha 3 nyelven tudsz és köztük van az angol akkor már nem lehet problémád.


Én azon a véleményen vagyok hogy sosem tudod mikor melyik nyelvnek veszed hasznát,az angol megvan,az világnyelv és ha amellé van 2 az csak jó lehet.

A spanyollal sem lehet szerintem melléfogni ,a finn meg egy különlegesebb nyelv ezért talán annál inkább felfigyelnek valakire aki ezt beszéli.


Ráadásul abban leszel jobb amit szeretsz is,márcsak azért is mert szívesebben szánsz rá időt.

Szerintem nyugodtan megmaradhatsz ennél a (spanyol,angol,finn) párosításnál.

2016. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg az északi nyelveket fizetik meg a legjobban SSC szektorokban, mert olyan kevés beszélőjük van, szóval ha ezt akarod tanulni, akkor tanuld csak nyugodtan.
2016. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nem pontoztam le senkit, hasznos volt minden válasz, minden nézőpont. Még van időm dönteni a harmadik nyelvet illetően, az oroszt megfontolom. Köszönöm még egyszer!
2016. jan. 22. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!