Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek ha nrm értem az...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Mit tegyek ha nrm értem az angolt?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak akkor ha nem vagyok jo angolbol, de annyira nem hogy akarmennyire is tanulok akkor is a legjobb témazáró jegyem a tantárgyból 2-es es egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a baj?! Tudom a szavakat... Tudom milyen ige időket kell hasznalni es mikor de csak szóba és ha elém kerül a témazáró akkor állandóan elrontom.... Ennel jobban hogyan tudnek ugy felkészülni egy ilyen témazáróra?? És nekem azért ebből jónak kéne lennem, mert ebből kell majd éretségiznem!

2016. jan. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket angolul, angol felirattal. Így az értésed, és az írásod is javul. Ez a legjobb módja a tanulásnak.
2016. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszi szepen!
2016. jan. 20. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd a rajzfilmekkel, gyerekfilmekkel. Aztán később haladj tovább. Ha kezdő vagy akkor olyan vagy mint egy gyerek, nézz gyerek filmeket, később olyan leszel, mint egy tini, nézz olyan filmeket, aztán végül nézz komolyabb filmeket. Így haladj előre.
2016. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Míg a végén te leszel a télapó.
2016. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az érettségit éld túl valahogy, az életben meg senki nem fog témazárót iratni veled... Nekem nincs nyelvvizsgám se meg semmi, de folyékonyan beszélem az anholt és a németet na és ez a lényeg...
2016. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!