Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítana nekem valaki egy...

Lefordítana nekem valaki egy rövidebb magyar szöveget angolra?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél oldalas szövegről lenne szó. Egy ismerősöm megkért segítsek neki keresni valakit, aki helyesen beszél angolul és letudná fordítani ezt a szöveget. Én sajnos még nem beszélek olyan helyesen angolul, hogy megfelelnék erre a feladatra. Ha valaki úgy érzi, hogy tudna szánni egy 20 percet az életéből vagy lehet kevesebbet és lefordítaná nekem ezt a szöveget azért hálás lennék. Kérlek írjatok üzenetet és küldeném a szöveget.
2016. jan. 26. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
A szöveg természetvédelemmel, ökoturizmussal kapcsolatos. A fordítás magyarról-angolra történne. Tényleg csak egy fél oldalról lenne szó.
2016. jan. 26. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem jelentkezett senki, én megkukkantanám a szöveget. :) Azt nem ígérem, hogy azonnal neki is látok, de ha nem sűrgős (1-2 nap), akkor lehet, hogy lenne rá időm.
2016. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, írok privátban :)
2016. jan. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!