Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME angol C1-re készül valaki...

BME angol C1-re készül valaki mostanában? Vagy akármilyen angol C1-es vizsgára? Levelezőtársat keresek.

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Majd csak év vége felé, de szívesen levelezek. Gyakorlás sosem árt.
2016. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is csak év vége felé, nem emlékszem pontosan, de valamikor szeptember körül lesz egy vizsga :) Nincs időm suliba járni (anyuka vagyok és ezer más dolgot is csinálok), de szívesen írnék levelet, és fordítanám, amit kapok, szabadidőmben :) ÉS barátkozni sem rossz dolog :)
2016. jan. 29. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én DExam C1-t szeretnék írásbelin, a szóbeli pedig Origo lesz. Szintén év vége felé nyelvvizsgázok. A középfok már megvan egy ideje, úgy érzem ideje lenne továbblépni és nem mellesleg néhány év múlva szükséges is lesz rá, mert diplomafeltétel. Ha lenne kedved különböző témákban levelezni velem akkor írj. Jó lenne ha tudnánk segíteni egymást és ha challenge-eket kell teljesítenünk, mondjuk hétről hétre biztos, hogy mindannyian elérhetünk valamit (: Lehetne az első téma a környezetszennyezés és kb 250 szó? (: vagy valakinek ötletek?
2016. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Benne vagyok! Most még altatok egyet, aztán jövök újra és írok! :)
2016. jan. 29. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én emelt angol érettségire készülök,de ha gondolod akkor levelezhetünk :)

19L

2016. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!