Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreai nyelvtanulás? Hogyan...

Lady Amanda kérdése:

Koreai nyelvtanulás? Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta szeretnék megtanulni koreaiul, de nem tudom hogyan. A neten sokat keresgéltem, de nehéz olyan oldalt találni, ahogy szépen, érthetően le van írva, hogy hogy kezdje az ember, és hogy hogyan haladjon vele. Igen, olvasni és írni már tudok (hangul ^^), meg pár szót, de azon kívül semmit. Nem tudom, hogy kell mondatokat összerakni stb. Aki tanulta/tanulja ezt a nyelvet, tudna nekem segíteni? Esetleg valamilyen weboldal/alkalmazás? Köszönöm előre is. ^^

17L



#nyelv #nyelvtanulás #Korea #koreai nyelv #segítség nyelvtanuláshoz
2016. febr. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



목록보기 - Erre katt rá, utolsó oldaltól visszafele haladva van felépítve.


Van egy könyv is, "Osváth Gábor - Koreai nyelvkönyv".


[link]



Ezek így magyarul, angol forrásokról meg a linkelt blogon van egy cikk, ott is vannak hasznos dolgok.


Igazából én se vagyok még alapfokon se, de kiindulásnak ezek jónak tűnnek :)

2016. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2016. febr. 5. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt tanultad meg a hangult?
2016. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hangul borzasztó egyszerű, de még kell érteni, hogy hogyan kell kiejtése a kis "jeleket" betűket. Van pár szabály még, amit meg kell tanulni, de nem vészes. Azt tudom mondani, hogy ha nagyon akarod, egy-két óra alatt meg lehet tanulni, de folyamatos gyakorolni kell, hogy jól tudj olvasni. :)
2016. febr. 5. 19:33
 6/8 A kérdező kommentje:
(Elnézést ha érthetetlen, a billentyűzet minden szót kijavít :/)
2016. febr. 5. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Külön-külön tényleg egyszerű, de élesben a kiejtés már nem olyan könnyű, csomó minden van amit odaírnak de nem mondják ki vagy nem úgy mondják ki, na meg a kétfajta 'e' és 'o' betű amit ők gondolom megtudnak különböztetni, egy külföldi viszont szerintem évek múltán se :D Ennek mondjuk írásban van inkább jelentősége, mert kiejtésben nagyon hasonlóak.
2016. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap meg is tanultam egy óra alatt.
2016. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!