Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Javasolnátok rendkívül...

S. O. S Javasolnátok rendkívül gyors nyelvtanulási módszert?!

Figyelt kérdés
Legkésőbb júliusig meg kellene tanulnom angolul középfokon és még nem tanultam soha!!!!

2016. febr. 7. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Az alapfokot célozd meg!
2016. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem azt célzom. Szóban középfok. Módszert szeretnék kérni..
2016. febr. 7. 17:40
 3/18 schamuelson ***** válasza:
70%
Angol nyelvű környezet. Amúgy szinte nulla az esélyed.
2016. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Az ember tanuló képességétől függően nulláról a középszintet elérni kb. 500 óra tanulás. Én németből úgy hogy heti 1-2 órát jártam tanárhoz másfél év után csak a szóbelim lett meg, kimentem ausztriába rá pár hónapra azonnal meglett az írásbelim is. HA csak ezzel foglalkozol és van pénzed minden nap tanárház járni akkor lehetséges, vagy angol nyelvterületen élned, de a nyelvtani rész még akkor is problémás lehet írásbelin. Mondjuk ECl nyelvizsgán nincs nyelvtan gyakorlatilag. Illetve vannak olyan nyelvizsgák ahol írásbelin lehet puskázni különböző módszerekkel. De hogy őszinte legyek nehéz hónapok várnak rád, ha ezt teljesíteni akarod. Ha pedig diplomához kell, egyetemi tanulmányok melett elég nehéz lesz, ha normális szakra jársz
2016. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Vannak nagy tehetségek...


de ha nem mész ki az USAba vagy Angliába és iratkozol ott be egy profi intenzív tanfolyamra és ragadsz meg a tanulásra minden lehetőséget amit csak tudsz a nap 24 órájában akkor egy átlagos képességekkel rendelkező embernek ez nagyon nagy falat

2016. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Hányadik idegen ynelved lesz az angol?

Gondolom, németül, hollandul, svédül már tudsz -- ha ezekre építesz, akkor nagyon intenzív egy év, úgy, hogy magyarul kvázi teljesen elfelejtesz. De már válaszolnom is angolul kellett volna.

2016. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
De azt nem értem, hogy ha ekkora nyelvzseni vagy, akkor hogyhogy a gyk-n kérsz még tanulási módszereket.
2016. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Magold be a középfokú szókincset. Aztán beszélünk.
2016. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Nyelvtanhoz mindenképpen nézd ezt át


[link]

2016. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehet az, hogy még nem tanultad soha, és kevesebb mint fél év múlva... Oops. Azt hittem, nyelvvizsgázni akar a kérdező, de ezt nem is írta. De miért kell legkésőbb júliusig, és középfokon?
2016. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!