Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pécsiek! Van itt olyan aki a...

Pécsiek! Van itt olyan aki a Pécsen a Leőweybe francia tagozatra jelentkezett es jovore oda szeretne jarni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 06:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Janus teljes mértékben emberi, jó a hangulat, vannak szórakoztató programok is. Tény és való, hogy sok a házi, sok a tanulnivaló, de rendesen meg is tanítják, amit kell. A tanárok többsége pedig nagyon aranyos, segítőkész, közvetlen. A legtöbbjüknek nagyon jó a humora is, el lehet velük poénkodni, ha arról van szó. Ha bármi gondja van valakinek, simán fordulhat hozzájuk, amit lehet, megtesznek, hogy segítséget nyújtsanak. Persze nyilván fegyelmeznek, szóval aki nem tud viselkedni, annak meggyűlhet velük a baja, de ez úgyis mindenhol így van. Viszont nem skatulyáznak, általában mindenkihez úgy viszonyulnak, ahogy épp megérdemli.
2016. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ertem! En a janust nem jeloltem meg es nem is fontos szamomra h milyen! Esetleg valaki a leowey vel kapcsolatba?
2016. febr. 14. 11:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én csak az #5-nek válaszoltam, elnézést az "offolásért" akkor.
2016. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!