Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 90% emelt angol reális?

90% emelt angol reális?

Figyelt kérdés
86%-os középfokúm volt 4 éve. Azóta nem volt angol órám, de folyamatosan használtam a nyelvet, filmeket felirat nélkül nézek, könyvet eredetiben olvasok. Van esélyem 90%-ra emelt szinten? Mennyire durva az elvárás?
2016. febr. 12. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Én tavaly emelten írtam 60% körüli érettségit úgy hogy 12 ève tanulom az angolt. Ellinkeskedtem szóval lehetett volna sokkal jobb is.

Mindent lehet csak akarni kell. Én megyek megint emeltre. A cél 94-95%. Szerinted akkor? :D

Van elvárás. Azért kell tudni szinte mindenről beszélni. Bár szerintem annyira nem vészes.

Bocsi hogy ilyen haszontalan választ adtam :D

2016. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 86% lett az emelt németem, lehetséges a 90%, de sok tanulást igényel.
2016. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen feladatokat kaptatok? Mi lett jó, miben voltatok ügyesek és mit szúrtatok el érzésetek szerint?
2016. febr. 12. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott fogsz elverezni, hogy a nyelvtant meg nem hasznaltad (mondjuk, ha ertelmes oktatasi rendszerunk lenne, ez nem is kellene, hogy akadaly legyen), de ez a mai Magyarorszag nyelvvizsga-kovetelmenye. :D csak erre tudom felhivni a figyelmed. Sok sikert!
2016. febr. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen értelek. Egyrészt érettségi lesz és nem nyelvvizsga. Másrészt hogy lehet a nyelvtant nem használni egy nyelvben, amikor foglalkozol vele? Nem magolgattam a harmadik alakokat, ha erre gondolsz,de attól még tudom őket,hisz benne voltak a szövegben, amit láttam, hallottam.
2016. febr. 14. 07:44
 6/8 anonim válasza:
Én nekem is 96% a cél. Én is kb ugyan ott tartok, mint te. Tehát nem tudom mennyire reális. :D De sokat kell tanulni és talán meglesz :D
2016. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os: hogyan tanulsz? Miből? Mennyit? :) Mi a gyengéd? Melyik suli a célod? :D
2016. febr. 15. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nekem beszélnem kellett a sátorozásról. Az ment,mert elmondtam hogy mik a gondok vele(fertőzés,nincs áram,stb.)

Érvelnem kellett amellett,vagy az ellen,hogy minden gyereknek jegyet kell adni tesi órán. Ez ment a leggyengébben.

A képleírás ment a legjobban. A jövőre vonatkozott a kép. Volt valami repülő autó,ilyenek.Szóval mondtam róla megállás nélkül dolgokat.

Így a 30-ból 21 pontot szedtem össze.

2016. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!