Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origón a szóbeli tematikája...

Origón a szóbeli tematikája megegyezik minden nyelvből?

Figyelt kérdés

Angolból voltam középfokún, abból jártam tanárhoz és célirányosan origóra készültem. Van kidolgozott tételem és egy csomó szituáció.

Ha mondjuk a tételeket lefordítom franciára, és a szituációt is megtanulom franciául, az jó lenne szerintetek? (Tanárhoz mindenképpen mennék, csak nem mindegy, hogy mondjuk 1 hónapig, vagy 3-ig)


Vagyí inkább a francia 1000 kérdés 1000 válasz mintája alapján jobb lenne kidolgozni a tételeket?



2016. febr. 17. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog a kettő eltérni egymástól. A nyelvvizsgák teljesen általános témákról szólnak.
2016. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ezer kérdésben is vannak jó ötletek, de alapból, ha lefordítod a tételeidet, az jó ^^ én is úgy csináltam francia emeltnél
2016. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Tudnál nekem segíteni?

Hogy megkaphatnám a kidolgozott tételeket, szituációkat?

2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgozd össze a kettőt
2016. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!