Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok izlandi és norvég...

Hol tudok izlandi és norvég nyelven tanulni?

Figyelt kérdés
Szimplán érdekelnek, hobbi célból tanulnám, a norvégot esetleg komolyabban. Találtam pár internetes oldalt, viszont jobban szeretnék tanártól tanulni. Nyilván izlandit anyanyelvitől tudnék, nem hiszem, hogy olyan sok magyar izlandi nyelvtanár rohangál az országban. Főleg Heves megyében, azon belül is Eger környékén érdekelne, de akár Pestre is felutazok. Egyéb helyekre is lehet, hogy meg tudnám oldani, csak necces lenne autó hiányában, minden nap 8-9 órával, de egyelőre örülnék annak is, ha egyáltalán tanárt találnék.

2016. febr. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ELTE-n van skandinavisztika szak... egyik barátnőm ki is bukott onnan,

Tehát nyugodtan próbáld meg ;)

2016. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor annak utánajárok. Köszönöm a segítséget! :)
2016. febr. 18. 12:59
 3/4 anonim válasza:
A SKandináv Háznál érdeklődj, ők rendszeresen szerveznek nyelvtanfolyamokat, ill. segíthetnek magántanárt is találni, bár nem tudom, Heves megyében él-e valaki.
2016. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A norvéghoz: Gaál Ottó: Kreatív nyelvtanulás. Kiváló tananyag önálló nyelvtanuláshoz, itthon talán a legelismertebb.


Az izlandihoz: Icelandic Online. Ez egy internetes nyelvkurzus, ingyenes és nagyon hatékony, az Izlandi Egyetem fejlesztette ki.

2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!