Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyéni nyelvtanulásnál nektek...

Egyéni nyelvtanulásnál nektek milyen "praktikáitok/ötleteitek/szokásaitok" vannak?

Figyelt kérdés
Igazából bármi jól jönne, nem csak a filmnézés meg hasonlók de ha abban van valami ami miatt/ vagy ahogyan bejött neked/nektek akkor annak is örülnék. :)

2016. febr. 24. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szövegből kell tanulni a szavakat, nem szólistákból. Sőt, már az elejétől egész kifezéseket megtanulni, szövegekben bekarikázni. Emellett meglepően hasznos a hangos olvasás: hosszú perceken át csinálva idővel rááll az ember szája a beszédre.
2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dalszövegekből tanultam rengeteget: a nyelvtan nem mindig "klasszikusan" helyes, de az alapvető szókincsből rengeteg szó szerepel bennük, ráadásul rímbe szedve, könnyen megjegyezhető formában:)) Rövidek a szövegek, ezért gyorsan átnézhetők, és rengeteg elérhető belőlük a neten. Még szórakoztató is:) Pl. utazás közben, amikor úgyis zenét hallgatnék, tényleg igaz, hogy a kellemest a hasznossal:))
2016. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szókártyás szótanulás jött be. Van belőle vagy 3000.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ah nagyon köszi a válaszokat :)

ha van még más ötlet vagy hasonló légyszi azokat is küldjétek el :))

2016. febr. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!