Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudomasomra jutott, hogy a...

Tudomasomra jutott, hogy a batyam arra keszul, hogy az egyik jo baratomat kuldi be maga helyett nyelvvizsgazni. Hogyan tudnam meggyozni rola, hogy ez nagyon rizikos es veszelyes otlet? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Elakartak titkolni, de megtudtam... szerintem ez egy total rossz otlet es nem akarom hagyni, hogy szamomnra ket nagyon fontos ember elkovethessen egy ekkora hibat. Kerlek segitsetek, hogy mikkel is tudnam oket lebeszelni errol? Esetleg, ha van itt valaki, aki megprobalta es lebukott, nagy orommel vennem az utolagos tapasztalatainak a megosztasat. En biztos vagyok benne, hogy nem sikrtulhet, hiaba hasonlitanak elegge egymasra. Nagyon koszonom a valaszokat!

2016. febr. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem csináltam ilyet, de nemrégen voltam írásbelin, és ott nagyon ellenőrizték a személyazonosságot. Komolyan összehasonlították a személyimen lévő képet a fejemmel, valamint a rajta szereplő adatokat a megadottakkal. Én nem merném ezt megkockáztatni, mert amilyen szigorítások vannak, börtönbe is kerülhetnek. Ja igen, szóbelire váratlanul beállított valami ellenőr féle, és még egyszer igazolni kellett magam neki is, amiről jegyzőkönyvet készített.
2016. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gáncsold el. Talán észhez tér.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy erted,hogy gancsoljam el?
2016. febr. 25. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy még mindig jobb egy törött láb, mint 3,5 év börtön.
2016. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!