Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alap az tényleg nem sokat ér?

Az alap az tényleg nem sokat ér?

Figyelt kérdés
Vagyis a béka s..ge?

2016. márc. 6. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap micsoda? Értem, hogy valami köze van a nyelvhez, de akkor legalább a magyar nyel lehetőségeit használjuk ki, és tegyünk fel egyértelmes kérdést.
2016. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mire gondolsz, alapfokú nyelvvizsgára vagy micsoda? Remélem a magyar nyelvet tanulod, és nem ez az anyanyelved, mivel elég bénán megy a használata.
2016. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi ebben a béna? Szerintem elég világos a kérdés. Az alapfokú nyelvvizsga?
2016. márc. 6. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg, mivel nem elég sehova, se felvételihez se diplomához se álláskereséshez. Arra jó hogy ha tanulod a nyelvet kapsz egy kis visszajelzést hogy hogy megy.
2016. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előzőt miért kellett leszavazni? Megerősítem, az alapfok tényleg semmit nem ér. Álláskereséskor nem releváns, kevés ahhoz, hogy bármilyen feladatot elvégezz az adott nyelven, nem is veszik figyelembe. Diplomához középfok kell, sőt, pár éven belül egyetemre se lehet menni nélküle. Összehasonlításképpen, még jó régen, általános iskolában az osztály legszarabb angolosa (értsd: magolva tanulta a nyelvet, nyelvérzéke nem volt) megcsinálta az alapfokot nyolcadik elején. Na, erről a szintről szól az alapfokú nyelvvizsga.
2016. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!