Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem olyan oldalakat...

Tudnátok nekem olyan oldalakat/fórumokat ajánlani aminek a segítségével egy hónap alatt megszerezhetem az angol nyelv alapjait?

Figyelt kérdés
Korábban már "tanultam" angolt. Csak az volt a gond, hogy a tanárom nem volt olyan jó, e miatt pedig nekem sem volt hozzá kedvem, ezért nem tanultam, és az alapok kimaradtak. De ebben a tanévben kijöttem külföldre tanulni, és angolt is tanultunk(nem sokat), és június környékén kell egy angol szóbeli vizsgát csinálnom. Nem nagyon számít az itt kint kapott jegy, hiszen jövőre hazamegyek tanulni, de mégsem szeretnék megbukni.

2016. márc. 29. 11:11
 1/2 anonim válasza:
hu.duolingo.com itt megtanulhatsz teljesen az alapoktól angolul,sőt létezik belőle androidra és Windows phonera alkalmazás
2016. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha volna Pimsleurs angolból, az jó lenne, mert ott tényleg begyakoroltatják a beszédet. A duolingo tényleg jó lehet, a Memrise lenne még jó, de ott inkább angol nyelvről lehet tanulni más nyelvet. Tehát ha ott benyomod, hogy magyart akarsz tanulni, akkor a magyar angol párosítással sikerülhet :-)
2016. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!