Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németről magyarra fordítás?

Németről magyarra fordítás?

Figyelt kérdés

Az alábbi szövegről lenne szó:


"Dies hat mittlerweile erhebliche Auswirkung darauf, wie Nutzer mit Werbe-E-Mails umgehen - sowohl mit unerwünschten als auch mit erwünschten beziehungsweise selbst bestellten. Während die allermeisten unerwünschten Mails (mehr als drei Viertel) ungelesen gelöscht werden, findet unter den bestellten Werbe-Emails jede Sechste den direkten Weg in den virtuellen Papierkorb. Doch auch im Umgang mit registrierten Newletter (hírlevél)-Abonnenten soll man mit Umsicht handeln! Denn nur wenn die Anzahl der versendeten Werbe-Emails vernünftig dosiert wird, sind diese langfristig gern gesehen."


Tudom, sajnos kicsit hosszú. :( Megpróbálkoztam vele, én eddig jutottam:


Az idő folyamán ez jelentős hatással volt arra, ahogy az internetezők a reklám e-mailekkel bánnak –a kéretlen és kért, illetve az önállóan kézbesített e-maileknél egyaránt. Mialatt a legtöbb kéretlen levelet (ami több, mint az összes levél háromnegyede) olvasatlanul kitörlik, spam-nek vélt várt levelek közül minden hatodik azonnal a virtuális szemeteskukába landol. Azonban a regisztrált hírlevél előfizetőkkel is körültekintően kell bánni.



2016. ápr. 16. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
r Nutzer: felhasználó
2016. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó amit írtál

A lemaradt mondat "Mert csak akkor fogadják hosszabb távon szívesen őket, ha a küldött reklám e-mailek száma ésszerűen adagoltak"

2016. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jav. adagolt
2016. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon kedves vagy! :) Igen, az utolsó mondatot nem fordítittam le mert nem tudtam úgy lefordìtani hogy értelmes Legyen.
2016. ápr. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!