Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet német kéttannyelvű...

Lehet német kéttannyelvű gimibe menni német nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
A suliban angolt tanulok de nem túl magas színvonalon és tudom, hogy egyetemen még nehezebb lesz nyelveket tanulni ezért szeretnék egy másik nyelvet is megtanulni az angolon kívül. Úgy gondolom, hogy ha kíegészítem a sulis nyelvoktatást magántanárral (a nyelvtannal végezni fogunk nyolcadikig csak a szókincsre nem fektetnek hangsúlyt). Akkor gimiben már el tudom kezdeni a németet. De lehet ezt nulla nyelvtudással?

2016. ápr. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Vannak olyan iskolák, amelyek két tannyelvűek, és indítanak 0. osztályt, ahol meg tudsz tanulni németül, fel tudsz zárkózni egy adott szintre. Én is ilyen gimibe járok :)
2016. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Szegedi vagy e de ott van egy ilyen gimnázium :)
2016. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!