Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mennyit készültetek a...

Ti mennyit készültetek a középfokú nyelvvizsgára? Hány mintafeladatsort csináltatok meg?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 16:53
 1/2 anonim válasza:
0%
A Flash egy jó sorozat.
2016. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sokat készültem rá direktben. Érettségi előtt 1-2 héttel nyelvvizsgáztam szóval inkább csak annyit tanultam rá, hogy a suliban megcsináltuk pár évre visszamenően az angol érettségiket és szóban feleltünk tételekből, külön nem gyakoroltam nyelvvizsga feladatokat. Longman érettségi aktivátor könyvünk volt abban voltak hasznos kifejezések szóbeli felelésre abból betanultam párat, meg volt egy nyelvtanos rész amiket megoldottam belőle. Főleg igeidők, passzív amit átnéztem meg azokhoz volt néhány gyakorló még amiket megcsináltam a Longmanből.


Főleg angol könyveket olvastam meg angolul néztem sorozatokat ami sokat segített amúgy.

2016. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!