Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fontos az angol kompetencia?

Fontos az angol kompetencia?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és hamarosan írjuk az angol kompetenciát. Év elején az angol tanárunk azt mondta hogy ez nagyon fontos mert, "Aki nem éri el az 50 vagy 60%-ot a kompetencián az megbukik angolból!". Most akkor hogy van ez?!
2016. ápr. 23. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem buktathat meg emiatt, főleg, hogy jövőre fognak kijönni az eredményei.
2016. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenem, ennyire be vannak tojva a tanárok! Ha rá akarod bizonyítani, hogy hazudott, akkor még évvége előtt kérd, hogy mutassa meg az eredményt.
2016. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem buktathat meg, de az eredményedet megtudja még az idei tanévben ha akarja. Én tavaly írtam és már másnap mondta csoportom tanára h majdnem 100% lett. Am ne parázz nagyon egyszerű.;)
2016. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Fontos az angol kompetencia?


Még mindig jobb mint az impotencia.

2016. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eredmény rá egy évre fog kijönni szóval csak ijezget.:S
2016. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!