Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen Felsőfokú angol nyelvvi...

Milyen Felsőfokú angol nyelvvizsgát ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Középfokon dexam írásbeli, origó szóbeli feküdt legjobban talán.


Milyen fajta felsőfokut ajanlanatok? Ami olyan "nemzetközibb" is, illetve teljesíthető.


Hol vannak ezek a típusok egyaltalan leírva, hogy melyiknek milyen típusú feladatok vannak?


Köszönöm előre is avalaszokat!


2016. ápr. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ECL bejött, szerintem reálisak az elvárások, és korrektek is voltak mind írásbelin, mind szóbelin. Minden nyelvvizsgának a weboldalán le van írva részletesen, hogy milyen típusú feladatok vannak, legtöbbször még mintafeladatokat és megoldásokat is találhatsz. Szerintem nézz körbe a honlapjaikon, és válaszd azt, amelyiknek a feladattípusai a legjobban fekszenek neked.
2016. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bármelyik szimpatikusabb, mint az ECL. Minden volt csak korrekt nem, főleg a hallás utáni értés.
2016. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy azt válassza, amelyik neki a legszimpatikusabb feladatok szempontjából, mert korrektségben lehetnek eltérések akár vizsgahelyek között is. Én Zalaegerszegen vizsgáztam, itt minden rendben volt.
2016. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Euroexamnél csináltam a közép- és felsőfokot is, nekem bejött. A honlapjukon van fent mintafeladatsor, meg tudod nézni, hogy milyen.
2016. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!