Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valami ingyenes internetes...

Van valami ingyenes internetes angol tanfolyam, amit középfoktól lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Annyi mindent próbáltam, de képtelen vagyok egyedül továbbfejlődni, pedig szeretném felsőfokon megtanulni (aztán mégjobban)!

2016. ápr. 30. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanfolyamról nem tudok, pláne ingyenesről. De én is ezt tűztem ki célul, ha gondolod kicsit segíthetek. :) C1 körül járok és C2 a célom 1-1.5 éven belül.
2016. máj. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor azt a segítséget megköszönném! Az a helyzet, hogy tényleg próbáltam dolgokat, olvasni, filmet nézni, és értem is, tehát tudok élvezni egy filmet, egy könyvet ugyanúgy, mint magyarul, de ha arra kerül a sor, hogy beszélgessek valakivel, nem tudom normálisan megfogalmazni az összetettebb mondatokat, leírni le tudom mi történt mondjuk aznap, de valakinek elstoryzni élöben már nem megy olyan szinten. Új szavakat folyamatosan tanulok, de még így is úgy érzem, hogy nem tudok eleget, egy komolyabb szövegben (pl. tegnapelött egy történelemkönyvben) mmajdnem minden harmadik szót le kellett fordítóznom. És van amikor tök egyszerü mondatokat sem értek meg elsöre, ilyenkor már ideges leszek és közlöm, hogy nem tudok angolul. Pedig nem vagyok buta..a felfogásom nyelvtani szabályokat illetöen elég silány, de mással nincs problémám, szóval a képességem meglenne szerintem, de az agyam nem akarja... Pedig kéne az angol. Szeretem is nagyon és a fiunkat is tanítani szeretném de így nem érzem magam elégnek hozzá.
2016. máj. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!