Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes tanulni...

Milyen nyelvet érdemes tanulni az ilyen alap (angol, német, esetleg francia) nyelvek mellett?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
orosz, kínai, svéd, norvég, dán, japán
2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Olasz, francia


A svéddel és dánnal mire megy?

2016. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
orosz
2016. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
izlandi
2016. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
#2 a skandináv nyelvek nagyon keresettek mostanában, ellenben az általad írt olasszal. A francia pedig a kérdésben szerepel.
2016. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es az izlandit komolyan írtad?
2016. máj. 3. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Bizony nem sokan beszélnek izlandiul.
2016. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sok hasznát nem venném szerintem
2016. máj. 3. 22:57
 9/11 fenui válasza:
62%

Ha sok nyelvet tudsz megtanulni, akkor hajrá, minél többet!

A mai világban az angol alapszükséglet és pont, anélkül félkarú az ember.

A helyzetünkből kiindulva a német és az orosz biztosan hasznos második nyelvként.

Kiegészítő nyelvekként is olyat érdemes tanulni, amelyik ország érdekel, és/vagy amelynek gazdasági ereje van, pl. kínai vagy japán.

2016. máj. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%

Nem tartom annyira fontosnak a százalékot, de mégis jobban mutat ha van legalább 60-70, mintsem 10 vagy 20.

Jobban figyelnek és többet adnak annak a válaszára, akinek több százaléka van.


Nem teljesen értem mi a gond az én, és még 1-2 ember válaszával..


Oroszország azért elég jelentős ahhoz, hogy majd hasznát vedd annak a nyelvnek amit használ. Ugyanez a kínaira is igaz.

Aki lepontozott engem, és azt aki még írta a Skandináv nyelveket meg a kínait, az lenne olyan kedves és elmagyarázná, hogy miért tette?

Az angolon meg a németen kívűl ez 2 nyelv(orosz&kínai) az, amit megéri tanulni....


Bár hiába is beszélek(írok)..

Úgyis jönnek a 'mostmár azért is' típusú retardált barmok, akik ezt a választ is lepontozzák..

2016. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!