Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van/vannak itt olyanok akinek/...

Van/vannak itt olyanok akinek/akiknek lenne kedve közösen szlovákul vagy csehül tanulni Kassa és környékéről?

Figyelt kérdés
Esetleg jól bevált szlovák nyelvtanulási tippeket is szívesen vennék :D

2016. máj. 3. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Én szlovákiai vagyok, de nem Kassa környékéről és Csehországban tanulok. Nem tudom, jelenleg mennyire megy a nyelv, így nehéz tippeket adni. Először el kellene dönteni, melyik szeretnéd megtanulni. Én a csehet ajánlom, sokkal dallamosabb, szerintem könnyebb. Ugyanaz érvényes rá, ami a többi idegen nyelvre is. Először egy alapvető szókincs, nyelvkönyv. Utána könyvek, filmek, dalszövegek. A csehek humorát nagyon bírom, jó filmjeik vannak, de ahhoz már azért valamilyen szinten kell beszélni. Ha jól tudsz angolul, akkor akár angol szinkronos film, cseh felirattal is jó lehet. Utána kell egy beszélgetőpartner. A szláv nyelvek szerintem elég nehezek, főleg az angolhoz viszonyítva.
2016. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En kassan lakom ha gondolod irhatsz privit:)
2016. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: hány éves vagy? szlovák iskolába jársz/jártál?
2016. jún. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!