Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Májusi origo B2 német nyelvviz...

Májusi origo B2 német nyelvvizsgán volt valaki közületek? Kb. mikor lesz eredmény? (tudom, hogy elvileg 30 nap, de úgy hallottam, hogy van, hogy előbb is felteszik)

Figyelt kérdés
Egyébként milyennek éreztétek az írásbelit + a magnót? Mire számítotok? :-)

2016. máj. 7. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én csak szóbelin voltam, de kb. 2-3 hét és fent lesz a honlapjukon ha jól tudom.

Egyébként a magnó szerintem nehéz volt, de úgy nagyjából értettem szóval remélem meg lesz a 8 pont:D

Neked hogy sikerült?

2016. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :-)

Nekem a szobeli 50/37 pont lett, ugyhogy a magnon nekem is eleg a 8 pont. Szerintem sem volt annyira konnyu, de en 100%-ban biztos vagyok benne, hogy a minimum pontot megadjak mindenkinek a magnon :-)

Egy ismerosom volt a marciusi vizsgan es kb 20/12 pontra szamitott a magnon, sok feladathoz csak sajat szavakkal irt es 20/19 lett neki! :-)

2016. máj. 8. 09:28
 3/16 anonim válasza:
100%
Én április 2-án vizsgáztam. A hivatalos eredményt 04. 25-én tették közzé az online felületen. Kitartás!
2016. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a szóbeli pontokon tudnak változtatni?
2016. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elvileg a szóbeli pontokon mar nem! :-)
2016. máj. 9. 08:28
 6/16 Bea0075 ***** válasza:

Sziasztok4

Most voltatok 6-án vizsgázni? Milyen volt? Segítsetek légy szíves. Milyen témakörök voltak a szóbeli résznél és mennyire segítőkészek?

2016. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 5-én voltam,először rólam kérdezgettek(szabadidő, továbbtanulás, suli) a szituációnál egy magyaros ételt kellett ajánlani és hogy hogyan készül, a képleírás pedig ugyancsak az étkezésről szólt:D
2016. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én 5.-én voltam a szóbelin, 7.-én az îrábelin Győrben! Az elejen a rövid kérdések az egyetemről szóltak és arról, hogy hol lakom.

Utána húzni kellett két képet, az egyiken egy kiránduló nő volt, a másikon pedig egy anya meg egy apa akik kártyáznak a 3 gyerekükkel - én ezt választottam. Szituáció pedig az volt, hogy kollégiumban vagyok, nagyon hangos a zene és koszos a szoba, ezért kérek egy új szobát. Nagyon kedvesek voltak, én 50/37 pontot kaptam pedig kevesebbre számítottam :-) pozitív csalódás volt, ajánlom bárkinek! :-) magnós feladat is vihető volt 8-10 pontra a 20-ból, akár nem túl erős tudással is szerintem!

2016. máj. 10. 08:27
 9/16 Bea0075 ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
neked is még csak a szóbeli eredménye van fent? :/
2016. máj. 22. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!