Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Skypon nyelvtanulásról mi a...

Skypon nyelvtanulásról mi a véleményetek. Hatékony és jól müködő dolog ez?

Figyelt kérdés
Németországban vagyok és az itteni magántanárok elég drágák.Rávagyok utalva a skypra.Nemvagyok oda ezért,de ez van.Szóval mi a véleményetek erről?

2016. máj. 19. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Hasznos lehet, de a duolingó, a szavak bemagolása és a nyelvi szabályok megtanulása, illetve idegen nyelvű filmek/sorozatok felirattal való nézése ingyen van, ezeket remekül kiegészítheti a skypeos magántanáros tanulás.
2016. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így dolgozom évek óta, sok olyan tanítványom van, akivel élőben soha nem találkoztam (nem tanítok németet, nem a reklám miatt írom :). Működik. Rugalmasan, kényelmesen lehet így tanulni. Én is idegenkedtem először, de aztán nagyon megszerettem. :)
2016. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz.csak én eddig olyan tanárokkal találkoztam sajnos,akik előre beígérték,hogy lesz rám idejük,heti 3-4 órában is,aztán az egyeztetés után alig 2 órát tudtak csak leadni időhiány miatt,v. épp hétvégén nem tanít,mert pl.családozik...stb. Így nem is lehet tanulni,ha nem tud alkalmazkodni hozzád.
2016. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!