Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi különbség van a B2-es...

Mennyi különbség van a B2-es és a C1-es nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
Most voltam Euro B2-n, és meglepően könnyűnek találtam a writing, reading és listening részt is. Szóban nem vagyok a legjobb, de úgy érzem azért átmentem. 1 éven belül szeretném a felsőfokot is megcélozni, és azért kérdem hogy mekkora a különbség köztük? Szókincs csak? Mert azzal most sincs gondom.

2016. máj. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért van különbség. a szóbelije sokkal nehezebb, érvelések, meg mindent lósz-ar és olyan témakörök amikről még magadtól sem tudnál beszélni mert nem tudod mik azok
2016. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden nehezebb, de a szókincsben főleg. Amúgy nem lehetetlen, én is 1 év alatt vittem fel az erős b2-t c1-re. Amúgy próbálj meg megsinálni egy c1-es feladatsort, van a neten hallgatással mindennel együtt. Akkor meglátod mennyire megy és mennyivel nehezebb.
2016. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanban nem sok újdonságot jelent.

A felsőfok inkább azt nézi, hogy mennyire vagy magabiztos a nyelvben: fontos a folyamatos beszéd, az árnyaltabb kifejezésmód, a rutinosság.

2016. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Futures (revision)

Inversion with negative adverbials

Mixed conditionals in past, present

and future

Modals in the past

Narrative tenses for experience,

incl. passive

Passive forms, all

Phrasal verbs, especially splitting

Wish/if only regrets

2016. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!