Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik VALÓBAN ingyenes és...

Létezik VALÓBAN ingyenes és hatékony nyelvtanulási lehetőség online ( ami nem átverés)?

Figyelt kérdés

Angol nyelvet szeretnék használni, lassan létszükséglet. De nem tudom megfizetni a nyelviskolákat, ami meg más opció, arra időm nem enged, de már ez olyan mint a lélegzet, sehol nem érvényesülök egy alap tudás nélkül. Felregisztráltam kb 50 oldalra, de csak spamok jönnek, illetve átverés, mer 10 alapkifejezés és alapmondat után után jön a feketeleves, hogy mégis elő kell fizetnem.

Ami meg gyakorlóprogram, a legtöbbtől a gépem, de az okostelóm is lefagy. Volt egy harmadik lehetőség: mormonok jöttek, tanítani, de akkor meg meghülyültem a vallási agitációiktól. Sajnos nem tudok nyelvtanfolyamot finanszírozni.. Van ötlet?



#angol nyelv #angol #nyelvtanfolyam #ingyen angol nyelvtanfolyam
2016. máj. 30. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Keress könyveket a neten, más lehetőséged akkor nem nagyon van.


Nyilván tanárral egyszerűbb, és az elején sokat kell szótáraznod, meg a kiejtésed sem lesz az igazi (bár fel lehet olvastatni szavakat angolul is a neten), de talán el tudsz indulni ezek alapján.

2016. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, van 1-2 könyvem, de valahogy az nyilván nem volt megfelelő. KÖszi a linkeket is, utánanézek.

Sokszor az a baj, hogy autodidakta módon való tanulás esetén az ember tévesen fejezi ki magát, ha szituáció van, meg nincs magabiztosság. Sajnos nyelvtanárt, iskolát nem tudok finanszírozni.

2016. máj. 30. 12:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat: mi az az nCore? :)
2016. máj. 30. 12:03
 4/11 webnyelv ***** válasza:
39%

Illegálisan könyvletöltés nem járja, mert sérti harmadik fél jogait. Nem azért írtak meg nagy munkával tankönyveket, hogy ne kapjanak cserébe fizetséget.

Lehet olcsón is kapni nyelvkönyveket, melyekben magyarázat is van, főleg antikváriumokban érdemes körülnézni. Ezekhez sajnos általában nincs hanganyag. A régebbi fajta, magyarázatos könyveket magántanulásra is lehet használni. Báti László-Véges István könyvét ajánlom. A kiejtés és beszéd tanítása persze más téma már.

2016. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 webnyelv ***** válasza:
18%
4. Az nCore az alvilág része, illegálisan hozzájuthatsz dolgokhoz, amiket boltban csak pénzért tudnál megvenni. Mások azon dolgoznak, hogy a terméket előállítsák szakértelemmel, amiért fizetség is jár nekik, és az nCore ezt a fizetséget hivatott elkerülni, ezért te is került el nagy ívben az nCore-t. Pár nyelvkönyvre be tudsz azért ruházni.
2016. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket vadászok, de sajnos tényleg nem sok van. A Duolingot próbáltad már? Gyakorlásnak jó, de mondjuk nyelvtant nem magyaráz. Van egy youtube-os csatorna kezdőknek, állítólag lesz majd később középszint is. https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg Könyvből jó a Kis angol nyelvtan, ez fent van, ingyen letölthető, bár nekem kicsit száraz, főleg az igeidős rész. [link]
2016. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Duolingo :)
2016. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
#5 sikerült megnevettetned.
2016. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A Duolingo-tól fagyott le és ment tönkre a telóm, meg az előző táblagépem.


Tényleg hatékony módszert szeretnék, ahol az alap és társalgási kommunikációt el tudom sajátítani.

Később, ha anyagilag meg tudom engedni magamnak, nyilván szeretnék egy tökéletes és mindent kielégítő tanfolyamot vagy iskolát, de most nem engedhetem meg magamnak.

2016. máj. 30. 17:10
 10/11 webnyelv ***** válasza:
49%

Érdekelne, hogy a hasznos válaszaimat miért nem pontozzák fel olyan bőszen, mint ezeket le.

Nektek kár segíteni. Nem érdemlitek meg.

Én készítek ingyenes segítséget nyelvtanuláshoz - de nem a gyakorikérdések látogatóinak.

Egyébről is tudok, de ezek után nem írom meg.

2016. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!