Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol szóbeli érettségin...

Emelt angol szóbeli érettségin, ha kihúztam a témámat, lesz hozzá megadva néhány támpont, vagy teljesen szabadon beszélhetek róla?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a legalapvetőbb dolgokról fogok beszélni, hiszen emelt. De érdekelne hogy csak megkapom a témakört és ennyi?
2016. jún. 1. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen szabadon beszélhetsz róla. Tied a pálya.
2016. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Halvány segéd fogalmad nincs, hogy néz ki az emelt angol érettségi. Ami azért így a vizsga előtt 1-8 nappal elég durva! Na és az első válaszolónak sem.

Egyáltalán nem egy témát húzol ki. Majd ha visszaírsz, és még addigra se fogod tudni, akkor majd elmondom, miből áll a vizsga.

2016. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy három részből áll, én az első rész pontos menetére voltam kíváncsi, de ha tudsz fontos infót jöhet.
2016. jún. 2. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első részben egy témáról tesznek fel kb 5 kérdést, pl öregkor, a család szerepe, autóhasználat.
2016. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Te egyébként mikor érettségiztél, és milyen lett? Vagy te is most fogsz?
2016. jún. 2. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az asztal másik oldalán ülök.
2016. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm, akkor remélem holnap találkozunk.
2016. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!