Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki járt magántanárhoz nyelvvi...

Aki járt magántanárhoz nyelvvizsga-felkészítésre, adott valami pluszt (csoki, pénz, virág. ) az utolsó órán?

Figyelt kérdés

Csoki, virág, plusz pénz.. ilyesmikre gondolok. Várom a tippeket :)

fél éve járok egy tanárhoz heti 2 alkalommal, úgy érzem elég sokat segített, fejlődtem, de persze fizettem is eleget..

Az utolsó alkalommal viszek neki doboz bonbont és egy kicsivel több pénzt fogok adni, ez elég, nem? Ti hogy 'köszöntetek' el a magántanártól? (nem feltétlen nyelvtanártól)

köszi


2010. ápr. 11. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénzt ilyenkor ne adj. Elég a tárgyi ajándék. Én egy ajándékcsomagot adtam.(tudod kosárban,becsomagolva) de azt is csak középfokú után. Felsőfokú után meg csak felhívtam hogy sikerült és ennyi. Nem sokan szoktak egyébként ajándékot adni, sőőt nagyon ritka. De ha adsz akkor ne pénzt.
2010. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg inkább akkor érdemes ha sikerül. Utána menj el hozzá az ajándékkal. Ha nem sikerül utána még úgyis járni fogsz hozzá.
2010. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem.. végül is, ne igyunk a medve bőrére..

köszi a válaszokat, írjatok még :P

2010. ápr. 11. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azután adtam egy doboz bon-bont, hogy kiderült, hogy sikerült a középfokúm. Ennyi. Nem kell túlzásokba esni. :D
2010. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az angol tanáromnak nem adok, mert egyrészt nem kedveltem annyira, másrészt fizettem én neki pénz szóval...
2010. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én német nyelvtanár vagyok, még sosem kaptam senkitől semmit, pedig sikeres nyelvvizsgákat tettek a diákjaim. Szerintem jól esne neki.
2010. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már megoldódott, megkaptam az eredményt és utána elvittem neki a nyelviskolába :) csak egy doboz csokit vittem (a kedvencét, mert egyszer beszéltünk róla ki melyik fajtát szereti)

Kedves utolsó válaszolóm, remélem egyszer te is kapsz valami meglepit! :)

2010. okt. 6. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Az órákért ált. fizetnek neked, nem is keveset, amit teljesen adómentesen teszel zsebre. És még ezek után valami csoki vagy bonon is jólesne, hát röhej...
2010. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!