Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt nyelvi érettségin...

Emelt nyelvi érettségin ezekért hány pont levonás jár?

Figyelt kérdés

2x elakadtam de saját magamtól folytattam.

2 nagyobb nyelvtani hibára emlékszem de nem álltam meg kijavítani, mert vitt tovább a lendület. (Pl.future of our children)

Nem használtam kiemelkedően extra kifejezéseket, csak atlagosakat.

A képleírásnál 1 kérdést kaptam. Aztán megköszönték és ennyi.


Mire számíthatok szerintetek?


2016. jún. 7. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem érdekes, hogy 2-szer elakadtál. Két nagyobb nyelvtani hibánál 1-1 pontot vonhatnak le, de lehetett ám ott olyan nyelvtani hiba, amit nem vettél észre. Ha nem használtál kiemelkedően extra kifejezéseket, azért is 1-1 pontot vonhatnak le feladatonként. Ha csak egy kérdést kaptál, az utalhat arra is, hogy mindent elmondtál, amit lehetett, rosszabb esetben viszont (gondolom, ez nem rád vonatkozik) arra is, hogy olyan gyenge az illető, hogy nem merik/akarják kérdezgetni, mert úgyse tud rá válaszolni.
2016. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!