Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME középfok június 8. LISTENI...

BME középfok június 8. LISTENING? Kinek hogy ment?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy itt összeszedhetnénk a magnóhallgatás feladatait, megoldásait a bme 2016. június nyolcadikai középfokú vizsgájából. Ti miket írtatok? Hogy ment?

#BME #angol nyelvvizsga #angol középfok #bme június #bme eredmény #bme magnóhallgatás
2016. jún. 8. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy jól sikerült. Az első egy kicsit nehezebb volt (a házas) a második viszont könnyebb volt. Az elsőnél meg annyira koncentráltam a 3 dologra ami megtalálható a házban (olaj portré meg vmi más, arra már nem emlékszem) hogy 2-szer is lemaradtam az egyikről.:/
2016. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na és a kulcsokkal mi lett végül? :o Mit írtál oda?
2016. jún. 8. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
borítékba rakva a lakásban hagyták (lehet h rosszul írtam le a borítékot mer csak hallásra hagyatkoztam és sztem envilop-ot írtam:/)
2016. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Am 1-es válaszok ezek lettek nekem kb: 1.charity 2. restore aztán a 2 ország Italy Britain, a ház tulaja költő volt, a 3 dologból mint írtam olaj festmény meg még vmi más, meg a borítékban hagyták, ja meg azért mentek oda mer változtatni akartak és nem hotelben lenni.

2-es:

kevesebb pénzt kapnak mint a férfiak: H

csak a pénz érdekli őket: H

aztán volt vmi olyan h nem akarnak vmi p-sek lenni: H

1978 ban kezdődött a baj: I

az utsóhoz tudom h igazat írtam

a légitársaság vmi nem tom milyen volt: I

33.5 millio pound: H

a nyugdíj 45 :H

max súly nem tom már mennyi volt: I

Egy nem jutott eszembe de arra I-t írtam mer pont úgy jött ki h 5 I és 5 H

remélem vmenyit segítettem:D

2016. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!