Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsgánál baj, ha...

BME nyelvvizsgánál baj, ha véletlenül 160valahány szavas lett a levelem és nem 170?

Figyelt kérdés

Nèmet közèpfok

Megszámoltam, 160 valahány szó volt, írtam mèg hozzá egy mondatot ( 4 szavasat) azt hiszem, ès utána azon bosszankodtam, hogy nem maradt helyem ès elfelejtettem utána számolni, helyette mentem a kövi feladatra.

Annyira szeretnèm, hogy meg legyen a nyelvvizsgám. :(



2016. jún. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell pont annyinak lennie. Ha 170 van odaírva, és 10%-kal (kb. 15 szóval) hosszabb vagy rövidebb, az még nem baj.
2016. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem lett meg sajnos a levelemre csak a minimális pontot kaptam meg szövegèrtèsemre többet kaptam, de sajnos így a kettő már nem volt elegendő a sikeres vizsgához.

Augusztusba újra próbálkozom. :)

2016. jún. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!