Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki...

Csicsky kérdése:

Lefordítaná nekem valaki angolra az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés
Itt nem lehet erősen fékezni, mint a bicikli esetében, mert akkor a tested előrelendül és esés a vége. A bicikli esetében meg tudsz kapaszkodni a kormányban, itt nem. Gyengébb fékezésnél meg nem keletkezik annyi hő, hogy ártson a poliuretán keréknek. Ahhoz, hogy a fékezésnél jelentősebb mennyiségű hő keletkezzen, perceken át kellene egyfolytában fékezni. Ez itt nem jön szóba, a fék nem ebből a célból lett fölszerelve. Nálam négy hónapos fékhasználat után sincsenek látható nyomai kopásnak a műanyag keréken a fékbetétekkel érintkező helyeken. Én az eredménnyel nagyon meg vagyok elégedve.

2016. jún. 11. 06:35
 1/3 anonim válasza:

It is not possible to brake for wahat the bike because you can push your body forward and falling over. You can hold on to the government for a bike, it does not. Weaker braking significant amount of heat, it sholuld be kept a rein minutes were over. This is not an option, the brake has not been mounted on this end. For me there are no after four months of use of brakes visible sign of wear on the plastic wheels in contact with the pads on location. I am with the results I am very satisfied.

Remélem tudtam segíteni ezzel. :)

2016. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
You mustn't brake hard like you do with a bike as your body'd swing forth and you'd end up with toppling over. You can clutch a bicycle but here you cannot. With a light brake only less heat is generated that would damage the polyurethane wheels. In order to generate a significant amount of heat you'd use the brake incessantly for several minutes along. This does not come picture here as the brake is not installed for that purpose. Even after using it for four months I don't have observable signs of abrasion on the plastic wheel at places where it's in contact with the brake lining. I'm more then satisfied with the results.
2016. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Mindkettőtöknek ment a zöld kéz!
2016. jún. 13. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!