Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro nyelviskola tényleg...

Euro nyelviskola tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Az itt olvasott válaszok kissé elbizonytalanítottak. Van valakinek friss tapasztalata velük?

2016. jún. 17. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy rossz, én oda jártam. Nagyon jó tanárjaim voltak. A hely is szép, modern. Letettem a középfokút és emelt szinten érettségiztem angolból.
2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pl. nem szóltak arról, hogy a tanfolyam időtartama változik, az első órán közölték, hogy nem három óra lesz két hónapon keresztül, hanem fordítva.

Összeraktak olyan embereket, akiknek a nyelvtudása véletlenül sem volt egy szinten. A tanárunknak nem volt csak Ba végzettsége és szerintem ez volt az első, max. második csoport, amit tanított. Az órák többségén csak játszottuk, nyelvtant sosem, csak szavakat kértek számon, néha kellett egymás között angolul beszélni, de azt senki nem felügyelte, nekem kellett kijavítani a padtársamat. Kb. három hét után hagytam ott.

2016. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem élő angol nyeltudásom van amit éveken keresztől szedtem magamra autodidakta módon.Euroexam-en egyedül én buktam meg a húszfős csoportból.Akülönbség mindössze csak annyi köztem és a többi 18éves vizsgázó között hogy ha engem ha kidobnak egy repülőből bármely angolszász országban vagy gyarmaton ,én a nyelvtudásommal bárhol és bármikor túlélek.Ennyit az euroexam-es tanárok hozzáértésről.
2016. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Nem, én hozzájuk jártam és maximálisan elégedett voltam. Aki minden percben intenzív nyelvtanoktatást vár el, az nem tudom melyik nyelvvizsgára/élethelyzetre készül.
2016. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azert választottam ezt a nyelvsulit, mert szeptemberben akciós volt, és a nyári diákmunkámból csak erre tellett..:D egyaltalan nem szeretem, a tanárunk igyekszik, de halál unalmas órákat tart, az anyagot nem adja le normálisan, kb semmit nem ér az ott töltött időm, itthon kell mindent megtanulnom/megneznrm egyedül. Ami nem lenne nagy probléma, de mivel 0-ról indultam a nyelvben így azt se tudom, mit csinálok, vagy hogy jó-e amit itt-ott összeszedek és megtanulok. A hely ahol az órák vannak valami kritikan aluli, a teremben nem férünk el, másik termekből kell széket hozni hogy mindenki beférjen, van aki nem is tud az asztalon írni.. Raadasul a terem a wc-nél van, ahova 5percenként járnak, ajtó meg ugye nincsen, ami elválasztaná a wc előtti helyiséget es a termet, ezért akik a wc-re sorban állnak ők is élvezhetik a "fantasztikus" órát..:Dd Komolyan mondom vicc az egész!! Nagyon megbantam, inkább gyűjthettem volna egy normálisabbra, rájöttem, hogy ezen nem kellett volna spórolni..
2016. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
szerintem náluk magas a bukások száma
2016. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Serfőző Ádám válasza:
84%

Sziasztok!

Én tavaly év elején kezdtem németet tanulni.4x 100 óra volt a terv,de közöltem velük,hogy nálam külföldi munka van kilátásban,ha hívnak,abba kell hagyjam a tanulást és megyek.A harmadik 100 órát kezdtem el,mikor jött is a hívás.Sajnos a múlt héten jött egy másik hívás is:tartozom a negyedik 100 órás nyelvtanfolyam árával.Se a szóbeli se az írásbeli válaszom nem hatotta meg őket.Papíron valóban igazuk van,sajnos a szóbeli egyezségünket nem rögzítettük.Ezt a hibát hasonló szituációnál,ne kövessétek el!Nálam morális értelemben megbuktak,de nagyon.

2017. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony ennyire rosssz.
2017. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 minyonn válasza:

Szegeden szeretnék járni, most hirdetnek 40%os kedvezményt. Tudna valaki személyes tapasztalatot írni a szegedi nyelviskoláról? Teremről, stb...? Nem szeretnék lecsúszni a kedvezményről,mert árban baráti... viszont ha már beiratkozok akkor inkább fizetek kicsivel többet, csak ne a kukába landoljon a pénz.

Katedra és Aurora között agyalok még...

2018. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!