Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másnál is van így?

Másnál is van így?

Figyelt kérdés
Ha idegennyelven beszélek, sokkal magabiztosabb vagyok. Ha elkezdek beszélni az adott nyelven egyből megnyugszom, nem dadogok, úgy érzem kb 500ezer ember előtt is tudnék beszélni. Viszont ha magyarul kell beszélnem teljesen más vagyok, dadogok összevissza. Másnál is van ilyen? Legszívesebben mindig csak idegennyelven beszélnék.

2016. jún. 18. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen beszélek idegennyelveken:) Mondjuk nekem a magyarral sincs bajom. Lehet, hogy nyelvekkel kéne foglalkoznod. Lehetnél tolmács pl. ha ennyire élvezed.
2016. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal könnyebben beszélek illetlen, intim illetve szexuális dolgokról angolul. Nem érzem a szavak súlyát :)))
2016. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, a szavak súlyát talán kevésbé érezni. Valamint nekem pl angolul minden sokkal menőbben, cool-abbul hangzik.

Meg vannak ilyen vizsgálatok is, amik kimutatták, hogy ha az ember idegen nyelven beszél, a személyisége egy kicsit megváltozik.

2016. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!