Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro és Bonus nyelvtanfolyamok...

Euro és Bonus nyelvtanfolyamok vélemény? Melyik jobb és milyenek? Tapasztalatok? Főleg spanyollal kapcsolatban érdekelne

Figyelt kérdés

Budapesten fogok élni, fősulira jelentkeztem, de halasztanék egy évet és közben szeretnék megszerezni minimum egy középfokú spanyol nyelvvizsgát. A nulláról indulok, tehát az is érdekelne, hogy ha beiratkozok egy kezdő szintre, akkor a végén már meg is lehetne a középfokú nyelvvizsgám vagy ezek úgy működnek, hogy aztán be kell iratkozni a haladóra és csak annak a végén garantált? Légyszi írjatok véleményeket, tapasztalatokat is! :)

Tanárok milyenek? Melyik éri meg a pénzét? stb



2016. jún. 27. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő, akkor Inter-linguát ajánlom, olcsók és segítőkészek a tanfolyam után is.


Ha már eljutottál társalgási, nyelvvizsga szintig akkor pedig Cervantes Intézetet vagy Katedrát ajánlom, nem valami olcsók, viszont felkészítenek nyelvvizsgára, használható tudást adnak, minél magasabb szinten vagy, annál kevesebb időt/pénzt kell elköltened.

2016. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét nyelviskolával volt tapasztalatom, igaz német nyelvből. Az Euroban minden nagyon összecsapott volt, a tanárom nem mindig tűnt felkészültnek, és a csoportot is sokáig tologatták. Amikor ott voltam, kicsit darálónak éreztem az egész helyet, szintfelmérőt sem írattak, gyakorlatilag arra iratkozhattam be saját felelősségre, amire akartam. A Bonus Nyelviskolában minden átgondoltabbnak tűnt, a tanárom sokkal profibb volt és nyelvvizsga specifikusabban ment a képzés, pedig mind a két helyen középfokot jártam ki, de az Euroban egy sokkalta kevésbé hasznosíthatóbb nyelvtudást kaptam, pl a közelgő nyelvvizsgámra. Ár kategóriában szerintem hasonló a kettő.
2016. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!