Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen feladatok segítségével...

Milyen feladatok segítségével korrepetálhatnék egy másodikos gyereket angolból?

Figyelt kérdés
Megkértek, hogy korrepetáljak egy kislányt angolból. nem bonyolult dolgokat tanulnak (színek, számok, betűk, szavak, stb...). Arra lennék kíváncsi, hogy milyen játékos feladatokkal tudnám érdekesebbé tenni számára a nyelvtanulást?
2016. jún. 29. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg foglalkoztató anyag van a neten, csak megfelelően kell keresgélni.


Próbáld ilyesmikkel: colours worksheet


Pár példa:


[link]

[link]

[link]

2016. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2016. jún. 29. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]

[link]

De mért kell egy másodikos gyereket nyáron korrepetálni? Ez egy szakma, érteni kell hozzá!

2016. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most erettsegiztem.. Semmi szakmai tapasztalatom nincs a tanitasban. Es mivel nekem tobbnyire nyelvtan volt a fejemben az erettsegi miatt, fogalmam sincs, hogy mit tanultam 10 evvel ezelott.

Azert koszonom!:)

2016. jún. 29. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
És mért kell szerencsétlen másodikost korrepetálni? Legalább valami táborba íratnák, vagy Helen Doronra, ahol szakszerű oktatásban részesül. [link]
2016. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!