Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene? Megfelelő...

Valaki segítene? Megfelelő igeidőbe kell tenni a szavakat (Past Simple v Past Cont. )?

Figyelt kérdés

1.Your friend CAME here the other day WAS SEEMING very nice.I ENJOYED meeting her.

2.You came to the club last night(ebben ki kell valamit javítani,de nem jöttem rá,hogy mit)

3.Everything was seeming OK.

4.When I heard the alarm I was having the room immediately.

5.We were hearing about the bomb scare in Oxford Street.So we DROVE back home straightaway.



2016. júl. 6. 11:29
 1/5 chtt ***** válasza:
100%

Amire eddig jutottam:

2/ You didn't come to the club last night.

3/ Everything seemed OK.

4/ When I heard the alarm, I left the room immediately (gyanítom, elgépelted azt a "have"-et, mer' annak ott semmi értelme)

5/ We heard about the bomb scare... so we drove (ez jó:)

1/ ami biztos: he seemed very nice - de azon a "came"-en még agyalok

2016. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

OK, megrágtam.

1/ Your friend who came here the other day seemed very nice. I enjoyed meeting her.

2016. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 4.mondatot nem gépeltem el,én is furcsának találtam,hogy mit keres ott a "having"
2016. júl. 6. 19:16
 4/5 chtt ***** válasza:
100%

Akkor az gépelte el, aki megadta a feladatot.

Amikor meghallottam a riasztót, azonnal ... a szobát. - szerintem tök logikus a "left" (elhagytam). :)

2016. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2016. júl. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!