Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik felsőfokú nyelvvizsgát...

Melyik felsőfokú nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Euroexam angol középfokú nyelvvizsgám, és szeretném megcsinálni a felsőt is.

A listeningtől félek a legjobban, sokat hallgatok most nyáron, de középfokún is az lett a legrosszabb.. Járok jelenleg is felsőfokú tanfolyamra.

Euroexamnél szeretném csinálni az írásbelit mindenképp, de a szóbelin elgondolkoztam.. Azt mondják nehéz nagyon a listening..

Ecl -re is gondoltam, azon a beszéd is talán könyebb lenne, mert ott több kifejtés van (pl a képekről) ami jobban megy.

Illetve néztem más felsőfokú szóbeliket is, pl Origó, ami elvileg az egyik legkönnyebb.


Nektek melyik jött be vagy mi a tapasztalat? Mit ajánlotok? :) Nem igazán tudom, mit válasszak.

Előre is köszönöm!!


2016. júl. 7. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a BME-t ajánlom, írásbeli és szóbeli is.

Egyébként ha szerinted az Euroexam listeningje nehéz, akkor az ECL-en vért hugyoznál, úgyhogy azt felejtsd is el gyorsan.

2016. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Eurosat ajánlom, nekem bevált! Szoktak csinálni néha ingyenes próbavizsgákat szerte az országban, érdemes kipróbálni magad, és kapsz egy elég reális képet a tudásodról. Sok sikert! :)
2016. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!