Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet elsajátítani egy idegennyelvet, hogy használni is lehessen?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem új nyelvet tanúlni,már az alap szöveget le tudom fordítani,megértem,de magamtól még nem tudom visszamondani.Gyerekként is először megértjük amit mondanak aztán valahogy elkezdünk beszélni,de ezt felnőttként hogyan lehet megtanulni,elsajátítani?Hiszen én keresem a logikát,sokat agyalok egy mondaton és emiatt nem megy még perfekten még egy bemutatkozás sem mert mindig azon rágódom,hogy melyik szót mit mi után kell mondani...
2016. júl. 9. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgetőtárssal lehet elsajátítani és azzal az engedménnyel magad felé, hogy szabad és kell is hibázni. Ne agyalj a sorrenden. Mondd! Aztán majd idővel javul a helyzet!
2016. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!