Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a B2-es angol...

Mennyire nehéz a B2-es angol nyelvizsga?

Figyelt kérdés
Pontosabban a szóbelire lennék kíváncsi, hogyan zajlik mi a mininum amit elvárnak ott

2016. júl. 14. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan vizsgafüggő. Szerencsére sok anyag nyilvános, el tudod olvasni, hogyan folyik az egyes nyelvvizsgáknál.
2016. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyèn függő is. Ha tudsz eszèlgetni angolul korod beliekkel, akkor az egynyelvűt is ajanlom, ha inkàbb iskolàba tanultak alapjàn ismered a nyelvet, kèt nyelvűvel pròbàlkozz


Nèzz meg nèhàny vizsga anyagot . Dolgozzd ki tematikusan ès làtni fogod, neked mi fexik

2016. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most augusztusban megyek TELC komplexre.

igazából inkább az iskolávan tanultak alapján megy.

Nem tudom mennyire veszik komolyan ha szobelinél nyelvtannál rontassz.

2016. júl. 14. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
én megbuktam
2016. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóbeli, beszélgetés részére gondolsz?

Ha ennyire parázol, dolgozz ki több tételt és magolj be néhány mondatot előre. Azokba tudsz kapaszkodni. Ha megvan az önbizalmad, és 1-2 hibát vétesz, max hibapontot kapsz, de ha folyamatos a beszéd és vannak jól összerakott mondataid, akkor nem lesz gond. Nem lesz 100%os, de nem is az a cél.


Kapaszkodónak jók a begyakorolt mondatok. Sőt! Telc-en még kaptunk 3-5 perc kidolgozási időt is. Ott egy vázlatot fel lehet festeni.

2016. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!