Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná angolra?

Valaki lefordítaná angolra?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem rá, mintha tegnap lett volna, pedig azóta sok-sok év eltelt, talán több is, mint kellett volna. A szakdolgozatvédésen voltunk a magyar tanszéken. Én szokás szerint első akartam lenni, egyrészt, hogy túl legyek a dolgon, másrészt minél korábbi busszal szerettem volna hazamenni. Nagyjából ez volt az életem, amióta bejárós lettem, futni a busz után mindig. Nem kellett különösebben izgulnom a szakdolgozat megvédése miatt. Az irodalomelmélet tanszéken a tanárom meg volt győződve róla, hogy remekmű született, és cinkos barátság köt össze: ez pedig kevés ember tulajdona.
2016. júl. 24. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
I remember as if it was just yesterday, though many years have passed since, maybe even more than should have. We were at the Hungarian Department defending our theses. I wanted to come first as usual, first to get over it quickly, second I wanted to take the earliest coach possible to get home. On the whole, that was all my life turned around since I switched my status to non-resident, always running for the coach. I needn't particularly worry about defending my thesis. My tutor at the Literature Department was determined that it was a real masterpiece and we were tied together by an impish friendship: which is the privilege only of the few.
2016. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!