Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok Budapesten jó, de...

Tudtok Budapesten jó, de kevésbé drága angoltanárt?

Figyelt kérdés
Ha kérhetlek, nevet, árat és tapasztalatot írjatok.(felsőfokúra kellene) Előre is nagyon köszönöm !

2016. júl. 26. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó volna, ha pontosítanánk a "kevésbé drága" kifejezést.
2016. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam egyet, ami 3000/ óra, de nekem ez sok :( olyan 2000 körül lenne a tökéletes, nem tudom, létezik-e ilyen
2016. júl. 26. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint 2000 Ft 45 percért vagy 60 percért?


Előbbi esetben még elképzelhető, hogy találsz valakit, utóbbi esetben már aligha. Egyébként szerintem (és sok más tanár szerint) 90 perces foglalkozásokban érdemes gondolkodni. 4000 Ft-ért már megtartanának többen egy ilyet, 3000 Ft-ért csak az, aki nagyon rászorul (én pl. nem, mert egyszerűen nem éri meg készülnöm az órára). Illetve utóbbi vonatkozik arra is, aki egy foglalkozásra hajlandó felkészülni, és a szabadidejét feláldozni 2000 Ft-ért.


Szóval azt mondom, semmiképp nem lehetetlen, de ha spórolni akarsz, az nem kis kockázat. Tapasztalat, képzett tanárt ennyiért nem találsz, mármint egyéni foglalkozásra.

2016. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Igazából nem a tudásommal, hanem a motivációmmal van gond, ezért kell a tanár.
2016. júl. 26. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2000.-/60 percért tanulok (szintén felsőfokú szinten) egy nővel Skype-on, nagyon tudom ajánlani. Beszédcentrikus, remek órákat tart. Félek, hogy ez itt reklámnak minősül, ezért ha szeretnéd, priviben megadom az elérhetőségét.
2016. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!