Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debreceni Egyetem Fogorvostudo...

Debreceni Egyetem Fogorvostudományi karán elfogadják-e a német középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Olvastam egy pár helyen, hogy Debrecenben az orvosi karon csak az angol B2 koplex nyelvvizsgát fogadják el.

Nekem német középfokúm van. Nem tudom, hogy a fogorvosin is csak az angol az elfogadott-e Debrecenben.

Voltam educatio-n és ott a debreceni FOK-os diákok azt mondták, hogy csak egy nyelvvizsga kell, és semmilyen feltételt nem említettek. De most több helyen is olvastam azt, hogy két nyevvizsga is kell, és ráadásul csak az angolt fogadják el Debrecenben. Kicsit most elbizonytalanodtam.

Jó lenne, ha olyanok válaszolnának akik oda járnak.

Előre is köszönöm.



2016. júl. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egy angol B2 kell.


Tanulmányi szabályzat:

"Az oklevél kiadásának feltétele államilag elismert, angol középfokú, C típusú

nyelvvizsga letétele."

2016. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Angolból kell komplex B2
2016. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A felvin le van írva hogy vagy B2 es angol vagy német tehát teljesen mindegy hogy angol vagy német nyelvvizsgával rendelkezel-e.
2018. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!