Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik és milyen egy...

Hogyan zajlik és milyen egy kínai nyelvtanfolyam a Konfuciusz Intézetben?

Figyelt kérdés

Csak gondoltam, elmennék rá, mert ELTE-s hallgatóknak ingyenes - ha jól tudom, egy hónapig -, és mindig is érdekelt a kínai kultúra.


Vannak itt ilyen csoportos beszélgetések is, vagy csak simán leadják az anyagot? Illetve milyen tempóban haladnak? Megéri elmenni rá, vagy inkább az egyetemi feladatokra töltsem azt az időt?


Valaki tanult már ott, és tudna saját tapasztalatot megosztani?



2016. aug. 7. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem az ELTE-n tanulok kínait órarendi keretek között. És szerintem nagyon jól átadják. Ha tanulsz rá akkor jó. Ha ellébecolod akkor kidobott idő. Mivel HSK-ből tanulunk(illetve az egész olyan ázsiai rendszer) ezért a csoportmunka/beszélgetés fogalma nem ismerős. Csak a párbeszédeket olvassuk fel a tankönyvből.
2019. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!