Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfoku angollal és egy...

Felsőfoku angollal és egy szaknyelvi nyelvvizygával el lehet helyeszkedni otthon?

Figyelt kérdés
egy IELTS 6 os nyelvvizsgám van, most akarom felgyurni magam a 7 szintre, ami már felsőfok otthon, és van pár speciális angol tanfolyam, amiket kinéztem, pl oil and gas english course, military english ( nato parancsok,...) medical english,.... ezekkel már el lehet menni dolgozni mondjuk a honvédelmi minisztériumba, vagy a molhoz, mint szerződés fogalmaző?

2016. aug. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Más végzettséged nincs mellé, csak a nyelvtudás?
2016. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
A molhoz kutasnak talán.
2016. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tanítoi diplomam
2016. aug. 12. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakfordítónak, gondolom. De talán érdemes volna külföldi megrendelőknek dolgoznod devizáért, neten át. Gondolom én. Csak ötlet.


A tanítói diplomád miatt meg lehetséges, hogy alsósoknak angol szakkört, vagy ilyesmit tarthatsz, gondolom oda nem kell nyelvtanári diploma(?)


Csak ötletelek, hátha...


Szerintem ha van felsőfokúd angolból, akkor gyúrj rá inkább angol nyelvtanári diplomára, ha van tőkéd egyetemre, meg időd rá. Ha meg van a dipi, Japánban, vagy Angliában elég jól el tudnak helyezkedni külföldi angol nyelvtanárok is, egész jó fizuért - ezt ismerőseimtől tudom. Japánba egyáltalán nem kell japánul tudnod, ha nyelvtanárként keresnek téged, leszámítva, hogy az utcán nehezen fogsz eligazodni, de pár hónap japán írásbeli gyorstalpalóval az a gondod is elszállna. A japánok tudtommal máig kapkodnak a felsőfokon angolul beszélők után, pláne ha angol nyelvtanár. És elég jól megfizetik.

2016. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze más angol nyelvterületen is van esélye külföldi nyelvtanároknak, USA, Ausztrália, de arról nincs közvetlenül ismerőseimtől élménybeszámoló, tehát nem ismerek olyat, aki más kontinensen angol nyelvtanár, és magyar állampolgár.


Thaiföldön az elit gyerekek (elit kisebbség) oktatásához külföldi angol nyelvtanárokat keresnek évek óta, elég jó fizetéssel - erről hallottam még konkrétumot, Japán mellett. Japánt inkább javaslom, Japán-szerte keresett az angol tanár, évek óta.

2016. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az érdekes opciókat, de én inkább maradnék az öregkontinensen. azon belül is itt heves megyében vagy pesten:) valami olyasmi képzés kéne, amivel itthon is jól lehet keresni. néztem speckó angol tanfolyamokat Angliában, amiket említettem is fenn. ezek mozgatnak, bár borsos az áruk. piaci elemzőnek, nem tudod mik kellenek?
2016. aug. 14. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!