Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen rendszert alakítsak...

Milyen rendszert alakítsak ki, ha otthon akarok nyelvet tanulni/tudást frissíteni?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném, akik otthon próbálnak nyelvet tanulni, vagy felfrissíteni a nyelvtudásukat. Hogyan állítjátok össze magatoknak a mennyiséget, amit minden nap megtanultok/amivel foglalkoztok? Miket vesztek bele, milyen rendszert alakítotok ki magatoknak? Mit vesztek alapul?
2016. aug. 16. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 100-150 szót bemagolok.
2016. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"akik otthon próbálnak nyelvet tanulni"


Viszont én nem csak próbálok, hanem megy is. Hidd el, magolni jóóóóóóóóóó.

2016. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtál részleteket, elég nehéz válaszolni.


Én pl. angolból B2-es nyelvvizsgával rendelkezem, szeretnék fejlődni, jó nyelvtudásra szükségem lesz, felsőfokú nyelvvizsgára nem. Szóval én napi több részt megnézek valamilyen sorozatból angolul, néhány szót mindegyikből kiírok, azokat megtanulom, és az angol ismerőseimmel chatelek. Ez is egy módszer, szerintem hatékony is, de ha mondjuk a 0-ról akarsz nyelvvizsgát, akkor nem biztos, hogy a legjobb. :D

2016. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!